przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Piękne, długie i gęste rzęsy na długie tygodnie.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Długie i zadbane rzęsy to idealna oprawa oczu i gwarancja hipnotyzującego spojrzenia. Żeby uniknąć codziennego nakładania maskary albo samodzielnego doklejania sztucznych rzęs, warto zdecydować się na przedłużenie rzęs.

W naszym salonie w Krasnymstawie wykonamy profesjonalny zabieg przedłużania rzęs z wykorzystywaniem najwyższej jakości produktów. Zabieg przedłużania polega na precyzyjnym doklejaniu syntetycznych rzęs do naszych naturalnych, a metoda jaką wykonamy przedłużanie zależy od kondycji i wyglądu rzęs naturalnych oraz oczekiwań klientki.

Pierwsza stylizacja trwa około dwóch godzin, natomiast kolejne sesje polegające na uzupełnieniu braków trwają około półtorej godziny. W czasie zabiegu do każdej naturalnej rzęsy doklejamy jedną lub kilka sztucznych rzęs tworzących kępki. Dbając o naturalny efekt stylizacji wykonujemy przedłużanie metodą: 1:1, 2D, 3D i 4D. Do zabiegów wykorzystujemy rzęsy o zróżnicowanym podkręceniu, długości i grubości.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości, przebadanych alergologicznie klejów oraz rzęs z tworzyw syntetycznych, które są lekkie i niewyczuwalne w noszeniu. 

Rzęsy po zabiegu przedłużania i zagęszczania nie wymagają już makijażu, co zdecydowanie wpływa na odżywienie naturalnych rzęs. Pielęgnacja wykonanej stylizacji polega na delikatnym myciu rzęs dedykowanymi kosmetykami.

STYLIZACJA RZĘS I BRWI:
 Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metoda 1 do 1  140 zł
 Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metoda 2 do 1  150 zł
 Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metoda 3 do 1  160 zł
 Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metoda 4 do 1  170 zł
 Przedłużanie i zagęszczanie z kolorem 170 zł
Uzupełnianie rzęs metoda 1 do 1 110 zł
Uzupełnianie rzęs metoda 2 do 1 120 zł
 Uzupełnianie rzęs metoda 3 do 1  130 zł
 Uzupełnianie rzęs metoda 4 do 1  140 zł
Lifting rzęs 100 zł
 Keratynowe laminowanie rzęs  120 zł
 Keratynowe laminowanie brwi  120 zł

Stylizacja rzęs i brwi 

 Henna pudrowa- naturalny sposób na piękne brwi 

Henna to zabieg, który pozwala nam przyciemnić zbyt jasne rzęsy i brwi. Jest to półtrwała metoda barwienia do której używamy naturalnych pigmentów uzyskiwanych z liści i pędów rośliny o nazwie hina dlatego też sprawdzi się nawet u osób o wrażliwej skórze. Nie wymaga żadnej ingerencji w skórę i daje natychmiastowy efekt ładnie ukształtowanych i  przyciemnionych brwi prze co optycznie zwiększamy ich objętość. 

Zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością z kilku powodów. Jednym z nich jest najdłuższa trwałość stylizacji ponieważ henna utrzymuje się do 6 tygodni na włosach i 2 tygodni na skórze. Henna pudrowa ma również działanie pielęgnacyjne dzięki czemu następuje wzmocnienie jakości włosa, brwi są lśniące a kolor głęboki. Przy regularnym stosowaniu stymuluje wzrost nowych  włosów i poprawa jakości brwi. Jest to zasługa składników pochodzenia roślinnego bez potrzeby używania utleniaczy tj. amoniak czy nadtlenek wodoru. Głównym składnikiem jest pigment uzyskiwany z rośliny lawsonia, proszek indygo i ekstrakt amla.  Zabieg wykonuje się etapowo:
- demakijaż i peeling
- geometria brwi
- farbowanie henną
- depilacja woskiem Lycon
- wykończenie zabiegu

Kreatynowej laminowanie rzęs i botoks rzęs

Drogie Panie wchodzimy na wyższy poziom w pielęgnacji rzęs. Ponieważ nie wszystkie z Was chcą mieć sztuczne rzęsy proponujemy Wam coś wspaniałego. Jak wiecie stawiamy na naturalność w wyglądzie i pielęgnacji, dlatego też zapraszamy na keratynowe laminowanie rzęs i brwi. Jest to zabieg, którego efektem są piękne ale co ważniejsze naturalne rzęsy bardziej podkreślone, uniesione, rozdzielone i pogrubione. Jednym słowem Piękne. Rzęsy i brwi po zabiegu są odżywione dzięki botoxowi, który wypełnia wszystkie nierówności i ten sposób je pogrubia. Jest bogaty w minerały i witaminy, które je odżywiają. Po zabiegu nie jest wymagana specjalna pielęgnacja. Normalnie wykonujemy makijaż i demakijaż bez obaw o utratę rzęs.

Dla kogo jest dedykowany zabieg;
- dla Pań pragnących mieć podkręcone rzęsy bez użycia zalotki,
- dla Pań ceniących naturalny wygląd,
- dla osób z osłabionymi rzęsami i brwiami,
- dla osób z niesfornymi brwiami,
- dla Pań którym zależy na pięknych rzęsach i brwiach.
Efekty po zabiegu:
- podkręcone, pogrubione i przyciemnione rzęsy,
- odżywione, pogrubione i łatwe do ułożenia brwi,
- efekt utrzymuje się od 4 do 6 tygodni.

HENNA:
 Henna pudrowa brwi 60 zł
 Henna pudrowa brwi z regulacją woskiem  80 zł
Henna brwi 20 zł
Henna rzęs 20 zł