przedłużanie i zagęszczanie rzęs

ZABIEGI 
KOSMETYCZNE  I PIELĘGNACYJNE
infuzja tlenowa dermaOXY

dermaOXY infuzja tlenowa

Zabiegi na twarz, szyję i dekolt

Hyaluron serum dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego, zwiększa ilość wilgoci w skórze dzięki czemu optymalizuje jej miękkość oraz elastyczność. Zawarte w nim małe peptydy i tripeptydy, aktywnie redukują wszystkie rodzaje zmarszczek i stymulują produkcję kolagenu, a ekstrakt z alg mobilizuje komórki do zwiększonego pobierania tlenu. 

Syn serum zawiera peptyd syn - ake  oraz szereg składników aktywnych, które wygładzają zmarszczki. Ekstrakt z jadu węża w połączeniu z innymi substancjami, blokuje mięśnie i pozwala uzyskać natychmiastową i widoczną redukcję zmarszczek i poprawę napięcia skóry. Duża zawartość kwasu hialuronowego powoduję zwiększenie wilgoci w skórze i optymalizuje jej elastyczność oraz miękkość. Skóra po zabiegu uzyskuje młody wygląd, dzięki dostarczeniu dużej ilości składników  odżywczych i wilgoci. 

X-link collagen serum koncentruje się na rekonstrukcji włókien kolagenowych poprzez zastosowanie usieciowanego kwasu hialuronowego. Kompleks peptydów pobudza aktywizację komórek macierzystych do regeneracji włókien kolagenowych, a także ma wpływ na EGF (czynniki wzrostu naskórka) oraz jego zdolność do odbudowy skóry właściwej i naskórka. Usieciowany kwas hialuronowy zapewnia zwiększoną absorpcję wilgoci w skórze, przez co skóra pozostaje do 5 razy bardziej nawilżona w strukturach komórkowych.  

Aby uzyskać optymalny wynik leczenia tlenem dermaOXY, zaleca się wykonanie 6 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu w odpowiedniej sekwencji: 
1 zabieg – Syn Serum 
2 zabieg – Hyaluron Serum  
3 zabieg - Hyaluron Serum 
4 zabieg - Syn Serum 
5 zabieg – X-Link Serum  
6 zabieg - X-Link Serum 

INFUZJA DERMAOXY:  promocja "BLACK WEEKS" -20%
0d 15.11.21 - 30.11.21 
Zabieg na twarz 60 min. 300 zł 240 zł
Seria zabiegów na twarz - 6 zabiegów (60 min/zabieg) 1500zł 1200 zł
Zabieg na szyję lub dekolt (30 min) 150 zł 120 zł
Seria zabiegów na szyje lub dekolt 6 zabiegów (30 min/zabieg) 750 zł 600 zł
Zabieg na skórę głowy i włosy  200 zł 160 zł
Seria zabiegów na skórę głowy i włosy 6 zabiegów (60 min/zabieg) 1000 zł 800 zł
Zabiegi gabinet: Body Room