Studio Estetyki Ciała MOAMI Krasnystaw

Czym jest endermologia 
i efekty endermologii?


Endermologia jest to masaż podciśnieniowy. Oddziałuje on na tkankę łączną skóry, dzięki czemu wspomaga odchudzanie. 

Wykorzystywany może być na cały ciele, co sprawia, że staje się on coraz popularniejszy. Zabieg dotlenia skórę poprzez przyspieszenie krążenia. Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm jest w stanie w szybszym tempie usunąć toksyny, oraz spalić tkankę tłuszczową. 
Sprawia to, że redukcja cellulitu będzie szybsza niż w przypadku np. zwykłych ćwiczeń na siłowni. 

Zabieg endermologii pobudza również tkankę łączną organizmu do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, które bardzo często wykorzystywane są w kosmetykach i nazywane są białkami młodości. Dzięki temu skóra po zabiegu staje się bardziej elastyczna i sprężysta.

Jak wygląda przebieg zabiegu endermologii?

Aby zauważyć pozytywne zmiany po zabiegu endermologii, najlepiej jest wykonać ich serię. Pozwoli to na zaobserwowanie zmian i utrzymanie się efektów. 

Zabieg jest bezbolesny, dlatego nie trzeba się go obawiać. Do zabiegu zakładany jest specjalny kombinezon, który ściśle przylega do ciała, co sprawia że głowica urządzenia nie dotyka bezpośrednio ciała pacjenta. 

Głowica urządzenia  sterowana jest przez komputer i składa się  z komory ssącej oraz rolki masującej.  Urządzenie wytwarza podciśnienie, które wciąga fałd skóry pomiędzy rolkę i elementy komory ssącej. Dzięki temu skóra jest masowana zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz dzięki ściśnięciu. Sprawia to, że zabieg wpływa nie tylko na zewnętrzną warstwę tłuszczu, ale również na ten głęboko położony. W zależności od pacjenta i miejsca, które jest masowane istnieje możliwość zwiększenia lub zmniejszenia siły, dzięki czemu intensywność zabiegu dostosowywana jest do wrażliwości skóry klienta.

Cennik zabiegów endermologii - standard 

Zabieg Standard
40 minut/4 partie ciała
Pojedynczy zabieg 250 zł
Pakiet 10 zabiegów 2100 zł
210 zł /  zabieg
Pakiet 15 zabiegów 2950 zł
197 zł /  zabieg
Ważność pakietu  6 miesięcy
Kostium endermowear 100 zł /
Gratis przy zakupie pakietu

Cennik zabiegów endermologii - ekspress 

Zabieg Ekspress
20 minut/2 partie ciała
Pojedyńczy zabieg 150 zł
Pakiet 10 zabiegów 1200 zł
120 zł /  zabieg
Pakiet 15 zabiegów 1650 zł
110 zł /  zabieg
Ważność pakietu  6 miesięcy
Kostium endermoware 100 zł /
Gratis przy zakupie pakietu

Cennik zabiegów endermologii -  zabiegi na twarz

Zabieg  
30 minut
Pojedynczy zabieg 150 zł
Pakiet 10 zabiegów 1200 zł
120 zł /  zabieg
Pakiet 15 zabiegów 1650 zł
110 zł /  zabieg
Ważność pakietu  6 miesięcy
opcja I: 3 partie twarzy czoło, oczy, policzki, kontur, podbródek, usta, szyja, dekolt, dłonie
opcja II: cała twarz Zabieg  ujędrniający skórę twarz
Zabieg  rzeźbiący owal twarzy 
Zabieg wypełniający owal twarzy

Zalety endermlologii 


Jak już wcześniej wspomnaliśmy zabieg endermologii może wspomagać odchudzanie poprzez wpływ na tkankę tłuszczową zarówno tą podskórną jak i tą umieszczoną głębiej. 

Dodatkowo zabieg ma działanie odmładzające i oczyszczające. Stwierdzono również zmniejszenie bóliów różnego rodzaju po wykonaniu zabiegów, ponieważ podczas endermologii w organizmie pacjenta wydzielają się endorfiny (hormon szczęścia). To ten sam hormon, który wydziela się u osób które uprawiają sport w dużej ilości, jak również po zjedzeniu rzeczy które lubimy. 

Zabiegi endermologii z uwagi na powyższe wykonuje się również podczas procesów rehabilitacji. Pozwala on na leczenie uszkodzeń więzadeł oraz ścięgien. Dodatkowo zabieg pozwala na usunięcie bólów mięśni takich jak np. ból pleców, kolan, dłoni, stóp czy barku.

Zabieg endermologii ma bardzo wiele zastosowań i działań. Pacjenci zadowoleni z działania zabiegu, często w późniejszym czasie wykonują go np. raz w miesiącu w celu podtrzymania efektów.

Zabiegi LPG Alliance 

Seria zabiegów rozświetlających skórę twarzy.

Działanie LPG Alliance polega na mechaniczej mobilizacji tkanki skórnej i powięzi nazywanej "endermologie". Ręczne ruchy są odtwarzane i optymalizowane przez system zasysania oraz niezależnie napędzanej rolki i zmotoryzowanej pulsującej klapki.

Endermologie LPG Alliance to precyzyjne, zindywidualizowane zabiegi wpływające na tkankę łączną z pełnym poszanowaniem dla rodzaju skóry poddawanej zabiegowi.

Masaż podciśnieniowy

ENDERMOLOGIA

Endermologie LPG Alliance całkowicie naturalna, nieinwazyjna i dająca doskonałe efekty metoda stymulacji skóry, naturalnie stymulująca metabolizm komórek. Uwalniania tłuszcz i zagęszcza zwiotczałą skórę, skutecznie redukuje cellulit, przy zachowaniu szacunku dla równowagi biologicznej całego organizmu. 

Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu technologicznemu podczas jednego zabiegu zachodzą w skórze trzy procesy:

- stymulacja adipocytów, aktywacja prcesu lipolizy czyli redukcja tkanki tłuszczowej
- redukcja cellulitu, lifting, wygładzanie
- stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny czyli ujędrnianie skóry i jej drenaż.

Dzięki zabiegom niweluje się wszelkie nieestetyczne oznaki upływu czasu także jak zmarszczki, obwisłą skórę, kłopotliwe krągłości, pomarańczowa skórkę, obrzęki, zaburzenia krążenia, stany napięcia mięśni a także nadmiar toksyn.
Endrmologie LPG Alliance umożliwia wykonywanie zabiegów na twarzy i na ciele u kobiet i mężczyzn po 18 roku życia.

Zabiegi Endermologie LPG Alliance

Przed wykupieniem pakietu zabiegów prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem.

LPG endermologie lubelskie, Zamość, Tomaszów Lubelski

Efekty już po 3 zabiegu.

Oferujemy szeroką gamę masaży endermologicznych. Zabiegi ujędrniające i wyszczuplające. Zabiegi pozytywnie wpływają na tkankę tłuszczową, pozwalją skutecznie pozbyć sie cellulitu.  Seria relaksacyjnych zabiegów dla Pań i Panów

Włóż bikini na wakacje

Masaż LPG modeluje sylwetkę, redukuje cellulit i tkankę tłuszczową, udrażnia limfę, wyszczupla i ujędrnia skórę. Endermologia to również terapia
przeciwstarzeniowa. Poprawiamy elastyczności skóry, zmniejszamy rozstępy i blizny.
Poprawiamy regenerację tkanek po zabiegach chirurgicznych. Relaksacyjne formy masażu przyspieszają regenerację mięśni po intensywnym treningu siłowym, redukcja napięcia mięśni.
Masaż usuwa toksyny i poprawa metabolizmu.

LPG Alliance endermologie

Masaż LPG Alliance

Endermologia to głęboki masaż podciśnieniowy wpływający na tkankę łączną skóry pobudzając metabolizm tkanki tłuszczowej aktywuje produkcję kolagenu.  Endermologia ma właściwości modelujące, odmładzające, oczyszczające i terapeutyczne. Nasze urządzenia wyposażone są w nowoczesną głowicę LPG, która działa jednocześnie w trzech aspektach: ujędrnia, zwalcza cellulit i wyszczupla. Głowica LPG jest  autonomiczna, ma szersze spektrum pracy, umożliwia  perfekcyjny dobór parametrów pracy. Jest to zabieg bezpieczny, bezinwazyjny i relaksujący. Nie wpływa na funkcjonowanie narządów wewnętrznych i układu nerwowego. Rezultaty są widoczne już po pierwszych zabiegach, a ich efektywność wzrasta wraz kolejną sesją. Kompleskowa kuracja to 10-20 zabiegów 30 minutowych wykonywanych  2-3 razy w tygodniu.

Podaruj sobie odrobinę luksusu, masaż LPG Alliance widoczne efekty już po trzecim zabiegu. 

W naszej ofercie znajdą Państwo korzystne pakiety, indywidualnie dobrane programy masażu. Każada sesja poprzedzona jest wywiadem umożliwiającym idealne dopasowanie oferowanych zabiegów do Państwa potrzeb.