Studio Estetyki Ciała MOAMI Krasnystaw

Studio Estetyki Ciała

Ceny zabiegów Thermo Lifting Maximus

Przed wykupieniem pakietu zabiegów prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem.

Zabiegi estetyki twarzy

Ekskluzywna procedura anti-aging wykonywana wyłącznie przez system Maximus, którym wykonujemy nieinwazyjne zabiegi konturowania twarzy i ciała. Łączy w sobie dwie technologie: trójpolarną falę radiową oraz dynamiczną aktywację mięśni.  Zabieg estetyki twarzy polega na modelowaniu owalu i przywróceniu skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu.  

Energia Tri Lipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych i elastynowych oraz stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien, co skutkuje natychmiastową poprawą jędrności skóry. 

Technologia Tri Lipo DMA to stymulacja mięśni na policzkach. Bezpieczna i nieinwazyjna alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy, podnosi owal twarzy dzięki podciągnięciu i przesunięciu powięzi mięśni powierzchownych, czyli tak zwany SMAS. 

Wskazania zabiegowe:

Dlaczego thermo lifting Maximus

Fala radiowa znalazła zastosowanie w medycynie estetycznej. We wszystkich urządzeniach wykorzystywane są dwa rodzaje fali: Monopolarna - przepływ prądu od elektrody czynnej osadzonej w głowicy do elektrody biernej przyklejonej do ciała klienta tzw. zamykanie obwodu  Bipolarna - energia przepływa między dwiema elektrodami czynnymi najczęściej na jednej głowicy. 

Głębokość wnikania fali to 1-3 mm.  Maximus to kombinacja dwóch wymienionych fal tzw. fala tripolarna. Na jednej głowicy znajdują się dwie elektrody ujemne i jedna dodatnia, a ładunki podczas przepływu zmieniają się ze sobą miejscami. Dzięki temu wchodzą w tkankę jak wir, koncentrując się na miejscu, w którym znajduje się głowica. 

Ta fala radiowa jest bezpieczniejsza niż monopolarna i nie wymaga uziemienia oraz bardziej skuteczna niż bipolarna ponieważ działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki: skórze właściwej, tkance tłuszczowej oraz mięśniach.  

Tripolarna fala radiowa powoduje podgrzanie włókien kolagenowych nawet do 60 st. C przy jednoczesnej ochronie naskórka. W wyniku wytworzonego ciepła następuje obkurczenie włókien kolagenowych i zwiększenie poziomu natlenienia komórek. 

Rozpoczyna się proces neokolagenezy przez fibroblasty, czyli ponowne namnażanie włókien kolagenowych. Proces ten wymaga czasu, dlatego końcowe efekty są widoczne po dwóch miesiącach od skończonej serii zabiegowej. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny.

Zabiegi dedykowane  "trójkąt młodości"

zabieg na podwójny podbródek 

50 zł/zabieg

optymalna ilość

6/8 zabiegów

zabieg na "chomiki"

100 zł/zabieg

Chomikom i podwójnym podbródkom mówimy zdecydowane !Goodbye forever !
Drogie Panie zbliża się Nowy Rok, a z nim kolejne urodziny, oczywiście kolejne osiemnaste :). Być może niektóre z Was borykają się problemem zacierania naturalnego owalu twarzy. Przyczyną problemu jest nieubłagany czas i grawitacja, powodujące zmianę proporcji twarzy i przeniesienia punktu ciężkości w dół tzw. odwrócenie "trójkąta młodości". Utrata tłuszczu na skroniach i policzkach, a także malejąca sprężystość skóry sprawiają, że tłuszcz przemieszcza się w okolice brody tworząc „chomiki” i drugi podbródek, zmieniające owal twarzy i nadające jej niekorzystny wygląd. 
Nadchodzimy z pomocą !!!